close
چت روم
بازی DiRT Showdown - مسابقات رالی جاده ای 4
loading...

بیا تو حالشو ببر

بازی DiRT Showdown - مسابقات رالی جاده ای 4 قيمت: 4000 تومان تعداد: 2 DVD تعداد بازدید: 2823 شناسه محصول: 549 اضافه شده به فروشگاه در تاریخ: 1391/3/13 توضیحات: تاکنون سه نسخه از عنوان اتومبیل رانی DiRT برای پلتفرم های مختلف منتشر شده و در کنار این سه عنوان، عناوین تحسین برانگیز دیگری همچون سری F1 ،Grid و ... را نیز در کارنامه درخشان Codemasters، ناشر و سازنده این عناوین می توان دید. در این مدت شرکت Codemasters خود را به اثبات رسانده که در کار ساخت عناوین Racing مهارت قابل توجه ای دارد. با توجه به…

آخرین ارسال های انجمن

بازی DiRT Showdown - مسابقات رالی جاده ای 4

دانيال بازدید : 71 جمعه 07 مهر 1391 نظرات ()

بازی DiRT Showdown - مسابقات رالی جاده ای 4
قيمت: 4000 تومان
تعداد: 2 DVD
تعداد بازدید: 2823
شناسه محصول: 549
اضافه شده به فروشگاه در تاریخ: 1391/3/13

توضیحات:
تاکنون سه نسخه از عنوان اتومبیل رانی DiRT برای پلتفرم های مختلف منتشر شده و در کنار این سه عنوان، عناوین تحسین برانگیز دیگری همچون سری F1 ،Grid و ... را نیز در کارنامه درخشان Codemasters، ناشر و سازنده این عناوین می توان دید. در این مدت شرکت Codemasters خود را به اثبات رسانده که در کار ساخت عناوین Racing مهارت قابل توجه ای دارد. با توجه به موفقیت های پیایپی سری DiRT، این شرکت در تلاش برای عرضه نسخه های بیشتری از این سری بوده که هر نسخه نسبت به نسخه قبلی خود از توجه بیشتری برخوردار بوده. مدتی پیش از نسخه چهارم این سری با نام DiRT Showdown رونمایی شده که در این مقاله پیش بررسی ای بر این عنوان خواهیم داشت.

محبوبیت بدست آمده با یک نماد و نشانه
مدتی پیش در یکی از قسمت های برنامه Top Gear شاهد حضور Ken Block، یکی از رانندگان حرفه ای رالی بوده ایم. مطمئناً تشابه بسیار زیاد اتومبیل آقای Ken Block و اتومبیلی که به عنوان یک نماد و نشانه در سری DiRT خودنمایی می کند مورد توجه شما قرار گرفته. با توجه به مصاحبه هایی که با این راننده حرفه ای شده، اتومبیل Ford Fiesta که به عنوان نمادی برای سری بازی DiRT انتخاب شده دقیقاً از روی اتومبیل آقای Ken Block شبیه سازی شده است و با توجه به محبوبیت ایشان در بین دوست داران رالی، سری DiRT بسیاری از موفقیت هایش را مدیون این فرد می باشد. طبق گفتو گوهای صورت گرفته، Ken Block نیز علاقه بسیاری به بازی های رایانه ای دارد. او متولد نوامبر سال 1967 در یکی از قسمت های کالیفرنیا می باشد و همچنین وی در Monster World Rally Team نیز عضویت دارد. بدون شک قرار دادن چنین شخصیتی در راس کاری سری DiRT توانسته به محبوبیت این سری کمک بسزایی کند و تا به امروز که نسخه چهارم بازی معرفی شده، همچنان این نماد و نشانه باقی مانده است.

رنگ های خاص در کنار محیط های خاص
از جمله ویژگی های منحصر به فرد سری DiRT، طراحی های فوق العاده در کنار انتخاب رنگ های خاص و چشم نواز است که این ویژگی توانسته تمایزی بین این سری و رقبایش بوجود آورد. مطمئناً حس موجود در بازی های رایانه ای از طراحی های واقع در محیط بازی به گیمر منتقل خواهد شد و هرآنچه این طراحی ها واقعی تر باشند این حس قوی تر خواهد بود. تصورش را بکنید در بخشی از بازی گرد و خاکی که از دریفت اتومبیل شما بوجود می آید شبیه سازی کاملی با واقعیت آن داشته باشد، بنابراین انتقال حس بیشتر از بخشی از بازیست که شبیه سازی کاملی ندارد. بدون شک سری DiRT در این شبیه سازی ها خود را به اثبات رسانده. محیط های پر جزئیات و متنوع در کنار طراحی اتومبیل ها از جمله نکات مثبت این سری به حساب می آید.

در تریلر معرفی بازی ابتدا شاهد محیطی تاریک بوده ایم که تنها چرخ و فلکی با نور قرمز رنگش در محیط می چرخید که بعد از چندین ثانیه اتومبیل Ford Fiesta که به عنوان نماد و نشانه ای برای این سری به حساب می رود وارد شد و پروژکتورهای رنگارنگ پیست مسابقه نیز روشن می شود. بعد از خودنمایی Ford Fiesta، دو اتومبیل دیگر نیز وارد صحنه شدند و برخوردی را با هم داشتند که سرانجام یکی از تومبیل ها به پایین پرتاب شد و از سمت دیگر اتومبیلی دیگر با آن برخورد نمود و چنین صحنه هایی ادامه یافت تا اینکه دوباره Ford Fiesta وارد صحنه شد و با خارج شدن از پیست، لوگوی بازی به نمایش در آمد و تریلر پایان یافت. در همین چندین ثانیه می توان پی برد که طراحان بازی وقت زیادی را برای طراحی محیط ها و جزئیات صرف کرده اند و بدون شک یکی از نکات مثبت این نسخه نیز طراحی های بصری آن خواهد بود.

سلیقه های متفاوت، بخش های متفاوت
اگر نگاهی کوتاه به روال تغییر سبک ها در نسخه اول تا سوم DiRT داشته باشیم، شاهد آن خواهیم بود که Codemasters در صدد آن است تا DiRT را به سمت و سوی عناوین آرکید بکشاند، البته این تغییر سبک در نسخه سوم به نهایت خود رسیده و Codemasters برای تکمیل آن نیازمند تغییرات کوچکی در بازیست. به جرات می توان سری DiRT را یکی از رقیبان سری Need for Speed بدانیم. البته سبک های این دو عنوان با یکدیگر بسیار متفاوت است اما آرکید بودن هر دو می تواند وجه اشتراک قانع کننده ای باشد. اما به هرحال با توجه به موفقیتی که سری DiRT در برابر شکست های سری Need for Speed در این چند سال اخیر داشته، این سری توانسته بین گیمرها محبوبیت خاصی بدست آورد. البته نباید الگوبرداری های درست سازندگان این بازی از سری Need for Speed را نادیده بگیریم. در ادامه تغییر سبک بازی و کشیده شدن آن به سمت آرکید، Codemasters تصمیم بر این دارد تا علاوه بر بخش آرکید، یکسری مسابقات خارجی نیز در بازی قرار دهد تا گیمر همانند سری Need for Speed با توجه به سلیقه شخصی اش قدرت انتخاب داشته باشد و مطمئناً با این عمل محبوبیت سری DiRT دوچندان خواهد شد چراکه اقشار گوناگونی از گیمرها با سلیقه های متفاوت را به سمت این بازی می کشاند.
سازندگان برای هر یک از بخش های بازی تعداد اتومبیل خاص که تمام آنها لایسنس شده هستند را در نظر گرفته اند. در ارتباط با بخش اصلی گیم پلی نیز باید اشاره به گفته های Codemasters کنیم که در ابتدا اعلام نمود بازی بر اساس سبک Action Racing در حال ساخت بود. اگر نسخه های قبلی این سری را تجربه کرده باشید، کنترل آسان اتومبیل در بازی یکی دیگر از نکات مثبت این سری به شمار میرفت و همچنان نیز این موضوع تایید شده که در Showdown نیز این روال ادامه خواهد یافت. البته نباید سختی های بخش Gymkhana را فراموش کنیم. طبق گفته ها، سازندگان برای رفع مشکلات این قسمت راهنمایی هایی را در بازی قرار خواهند داد و تغییرات کلی ای در نوع کنترل اتومبیل ها برای افراد تازه کار اعمال خواهد شد.

اما بخش جدیدی که تمرکز بسیاری بر روی آن شده، بخش Rampage است که بر اساس نمایش هایی که از این بازی دیده ایم، در مدتی مشخص اتومبیل ها با هم درگیر می شوند و به همدیگر ضربه می زنند و امتیازاتی بر اساس نوع برخورد به گیمر داده می شود و در آخر نیز امتیازها جمع آوری و هر یک از افراد که امتیاز بیشتری دارا باشد مقام نخست را کسب می نماید. شایان ذکر است که امتیازها علاوه بر برخورد بین اتومبیل ها به تخریب محیط نیز مرتبط خواهد بود.

با توجه به نمایش هایی که از این بازی در این مدت کوتاه دیده ایم، DiRT Showdown یک عنوان بی نظیر خواهد بود که می تواند تمام نیاز های گیمرها را با سلیقه های مختلف را در سبک اتومبیل رانی برآورده کند، چرا که در این نسخه بخش آرکید راهی جدا نسبت به بخش رالی بازی دارد و هر فردی با هر سلیقه ای می تواند از بازی لذت ببرد.
بازی DiRT Showdown - مسابقات رالی جاده ای 4

کمپانی سازنده: Codemasters
محدوده سنی: E

حداقل سیستم مورد نیاز:

- OS: Windows 7
- Processor: AMD Athlon 64 x2 or Intel Pentium D@3.2Ghz
- Memory: 4 GB RAM
- Graphics: AMD HD2000 Series,
- Supported Graphics Cards: AMD HD2000 Series, HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series (512 MB)
- Hard Drive: 15 GB HD space

 

خرید پستی
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
برنامه جدید آندروید ، دانلود آنتی ویروس ، عکس های هنرمندان ، آندروید ، دانلود آهنگ جدید ، تفریحی ، دانلود رایگان ، دانلود بازی ، ایرانی ، دانلود فیلم ایرانی ، آهنگ جدید ، کتاب پی دی اف ، new music ، گالری عکس ، دانلود آهنگ ، عکس های بازیگران زن ، بازیگران زن ، برنامه جدید اندروید ، بازیگران ، اس ام اس ، عکس هنرمندان مرد ایرانی ، عکس های با کیفیت ، دانلود تم موبایل ، free download ، مدل لباس ، نرم افزار موبایل ، دانلود فیلم ، دانلود ، تم نوکیا ، بازیگر زن ، مدل ، بازیگران زن ایرانی ، اس ام اس جدید ، اس ام اس رومانتیک ، دانلود نرم افزار ، دانلود تم ، عکس های بازیگران ، عکس جدید ، نرم افزار آندروید ، اس ام اس لاو ،
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 828
 • کل نظرات : 8
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 26
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 46
 • بازدید امروز : 21
 • باردید دیروز : 478
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,097
 • بازدید ماه : 10,357
 • بازدید سال : 40,309
 • بازدید کلی : 471,081